Değerlerimiz

1Vizyonumuz.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

2 Misyonumuz.

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

3Kalite politikamız.

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.

Hakkımızda

Vizyonumuzdan, misyonumuz dan ve kalite politikalarımızdan ödün vermeden doğru projeler ve doğru firmalarla çözüm ortaklığının ikinci doğru tarafı olarak uzun süreli piyasada var olmak istiyoruz.

sekban-apre-slayt-2

1984 Yılında babamızın kurmuş olduğu Sekban Triko 2014 yılına kadar devam etmiş ve sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri başarılı bir şekilde imal ederek adını kanıtlamıştır.

Ve yine sektörün ihtiyaç duyduğu apre işlemine 2014 yılı başında geçmiştir.Yaptığımız işler ile 1 yıl içerisinde sekban apre ismini markalaştırarak siz değerli müşterilerimize özenli ve titiz hizmetler vermekteyiz.